Sprzedam przesionek Gerjak z dwoma przypinkami do N126N

Regulamin forum
Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu. Ogłoszenia publikowane są po weryfikacji i akceptacji moderatora.
Awatar użytkownika
ruciak76
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Sprzedam przesionek Gerjak z dwoma przypinkami do N126N

Postautor: ruciak76 » wtorek, 14 cze 2022, 21:28

Sprzedam przedsionek tzw. zimowy Gerjak z dwoma przypinkami bocznymi pasujący do N126N.
Przedsionek użytkowany przeze mnie głównie raz w roku podczas urlopu, nosi ślady użytkowania, w jednej z przypinek połamane końcówki plastikowe od rurek ale takie już kupiłem od poprzedniego właściciela i z racji że nie korzystałem z jednej z tych przypinek nie naprawiałem tego, jak widać na zdjęciach da się to pomimo tego postawić.
Gdzie nie gdzie, przy suwakach w materiale daszku należało by ponownie przeszyć szwy bo z racji napięć na wietrze zaczynają puszczać na łukach (termin na przeszycie w profesjonalnym zakładzie mam zaklepany na końcówkę lipca).
Przedsionek jest z niezbędnymi dopinkami, ściankami, rurkami, szpilkami, zasłonkami oraz aneksem na toaletę ;)
Z racji sporych rozmiarów i wskazanych oględzin jakości, wskazany odbiór osobisty.
Zmieniła się nieco koncepcja na sposób wypoczynku, stąd decyzja o sprzedaży, jak się nie sprzeda niech leży nie zginie :lol:
Cena 2000PLN, biorąc pod uwagę jakość materiału, wielkość i możliwości konfiguracji przedsionka cena wg mnie jest OK jak dla fanklubowicza, na innych portalach zostanie ogłoszony z dwutygodniowym opóźnieniem i w wyższej cenie.
Zakład w którym zaklepany został termin na naprawę wycenił go na większą kwotę.
Gerjak (1).JPG

Gerjak (15).JPG

Gerjak (22).JPG

Gerjak (24).JPG

Gerjak (32).JPG

Gerjak (19).JPG

20200723_202200.jpg
Kia Ceed I SW 1.6 CRDI 115KM 255 Nm
Skoda Fabia 2, 1.4 MPI 86KM 132Nm
Kiedyś N132T, teraz N126e i N126N
Obrazek
Wątek remontowy N126e