Sprzedam N126n dla 3 lub 4 osób

Regulamin forum
NEWS
Od 1.08.2015 włączono możliwość wysyłania ogłoszeń bez konieczności posiadania konta na forum (czyli bez rejestracji i logowania).


Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu.

Każde ogłoszenie w dziale sprzedam powinno posiadać:
- krótki opis przedmiotu,
- cenę
- zdjęcia (wyjątkowo dopuszczalny jest link do aukcji ze zdjęciami takiego samego jak sprzedawany przedmiot z informacją, że umieszczona fotka/i pochodzi z internetu i nie przedstawia konkretnego przedmiotu)
- namiar na sprzedającego (mail, telefon)

W przypadku osób, które nie chcą ujawniać na forum swoich danych kontaktowych (telefon, mail) proszę wpisać w ogłoszeniu, że kontakt via PW (czyli prywatną wiadomość tu na forum). Oczywiście z wiadomych względów nie jest to możliwe w przypadku Ogłoszeniodawcy wysyłającego ogłoszenie bez rejestracji i logowania na forum.

Ogłoszenia są automatycznie usuwane po 30 dniach.
Michal
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 19 wrz 2015, 13:50
Lokalizacja: Brodnica

Sprzedam N126n dla 3 lub 4 osób

Postautor: Michal » czwartek, 16 mar 2017, 10:19

Tak jak w nagłówku, sprzedam N126n po remoncie, w bardzo dobrym stanie, przystosowana dla cztery osobowej rodziny na weekendowe wypady. Tak ją używaliśmy, polecam. Na hasło: Fanklub Niewiadówek. Będzie obniżka 200 zł https://www.olx.pl/oferta/niewiadow-n12 ... 0029d8fc7d

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość