Sprzedam N-126N '87 do kapitalnego remontu

Regulamin forum
NEWS
Od 1.08.2015 włączono możliwość wysyłania ogłoszeń bez konieczności posiadania konta na forum (czyli bez rejestracji i logowania).

Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu.

Każde ogłoszenie w dziale sprzedam powinno posiadać:
- krótki opis przedmiotu,
- cenę
- zdjęcia (wyjątkowo dopuszczalny jest link do aukcji ze zdjęciami takiego samego jak sprzedawany przedmiot z informacją, że umieszczona fotka/i pochodzi z internetu i nie przedstawia konkretnego przedmiotu)
- namiar na sprzedającego (mail, telefon)

W przypadku osób, które nie chcą ujawniać na forum swoich danych kontaktowych (telefon, mail) proszę wpisać w ogłoszeniu, że kontakt via PW (czyli prywatną wiadomość tu na forum). Oczywiście z wiadomych względów nie jest to możliwe w przypadku Ogłoszeniodawcy wysyłającego ogłoszenie bez rejestracji i logowania na forum.

Ogłoszenia są automatycznie usuwane po 30 dniach.
Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Sprzedam N-126N '87 do kapitalnego remontu

Postautor: RAFALSKI » środa, 13 cze 2018, 17:35

Noszę się z zamiarem sprzedaży eNki, tej którą w ubiegłym sezonie kupiłem jako dawcę budy po Krzycha kraksie. Jak się okazało, że tamtą budę da się ładnie naprawić, wymyśliłem, że tą drugą wyremontuję i sprzedam. Teraz widzę jednak, że nie ma takiej opcji bo raz, że dziecko w drodze a dwa, że cierpię na chroniczny brak czasu na takie manewry. Chyba bym ten remont skończył za pięć lat... Dlatego chcę tę budę sprzedać w takim stanie w jakim kupiłem. Zamiast stać u mnie na działce i czekać nie wiadomo na co, niech jeździ i komuś służy.

Enka jest z '87 roku. Papiery OK, zresztą jak wiecie zawsze je prostuję. Masy zgodne z rzeczywistością, nazwa modelu też, przegląd bezterminowy. Jedynie nie ma wpisanego pełnego VIN-u bo po tych zmianach w systemie nie chcieli mi tego zmienić na podstawie samego papieru z Niewiadowa (który mam i dam) i potrzebne byłoby jeszcze odwiedzenie diagnosty. Nie zrobiłem tego bo nie miałem czasu ogarnąć na tyle przyczepy żeby można było mu ją pokazać. Natomiast po remoncie warto byłoby to zrobić, wtedy będzie wszystko jak trzeba. Ubezpieczenie opłacone chyba do lipca czy sierpnia, nie pamiętam.

Rama. Żelastwo jest zdrowe a przynajmniej tak wygląda. Jedyny problem to dyszel bo jedno ramię jest nadpęknięte. Wracałem tak z tą budą niecałe 100km ale trzeba by to pospawać przed trasą do nowego właściciela. To mogę ogarnąć bez problemu, mam spawacza jakiegoś.
Podpory są wszystkie, jedna chyba trochę pogięta ale działa. Najazd z tego co pamiętam, stoi ze starości. Zaczep może być żeby przyholować. Oś wydaje się resorować jak trzeba. Koła najlepiej przywieźć jakieś zdatne do jazdy bo te co są mają okrutne opony. Ja przyciągnąłem ją na kołach od mojego wieloryba. Jakby ktoś nie miał kół a był poważnie zainteresowany to ostatecznie zmienię to próchno na jakieś opony zdatne do jazdy.

Buda. Skorupa jest ładna i biała, nie ma tego specyficznego odcienia kości słoniowej. Jest matowa ale moim zdaniem kwestia wypolerowania. Pajączków trochę jest, jak to w niewiadówce ale pod tym kątem jest w porządku. W drzwiach nie ma zamka, ktoś wymontował. Wszystkie plastiki typu rączki i wentylacje to pewnie wiecie, że do niczego się nie nadają. Ramy okienne zbutwiałe, chyba wszystkie. Światła ktoś kiedyś wymienił na te małe ale jak wracałem z budą to działały.

Okna. Szyby przednia i tylna są do wymiany. Tylna na pewno bo całkowicie pękła tuż przy zawiasie i trzyma się na taśmę klejącą. Przednia jest chyba tylko pęknięta. Okno dachowe jest OK, tak przynajmniej wygląda, nie otwierałem go. Boczne okna są ładne, te duże i szyba kuchenna. Ale jest jeden myk, na fotkach okno kuchenne jest brązowe ale sprzedaję z białym podwójnym. Zamieniłem sobie ze 132, pisałem w wątku remontowym.

Wnętrze. Środek jest w stanie daleko posuniętego rozkładu ;) Tapicerka wisi, podłoga jest miękka jak wilgotna tektura. Z mebli to nadają się w zasadzie tylko górne szafki, tak to przynajmniej wygląda bo nie przyglądałem się aż tak. No może duża szafa rokuje nieźle natomiast łóżka i szafka kuchenna nie nadają się do niczego, na moje oko.

To chyba wszystko. Ogólnie baza do kapitalnego remontu. Ale taka dobra baza bo skorupa nie pocięta i bez żadnych śladów rzeźbienia poprzednich właścicieli. Stan typowy jak na budę wyciągniętą z działki po wieloletnim postoju czyli wiecie czego można się spodziewać.
Opisałem chyba wszystko co pamiętam, jakby były jakieś pytania to proszę o kontakt na PW. Cena jaka mnie interesuje to 2,300 zł Poniżej kilka fotek, dwie pierwsze sprzed roku a pozostałe sprzed dwóch dni. Lepszych nie ma bo nie mam czasu wyciągać przyczepy z działki. Brać i remontować ;) :)
Załączniki
P1220686.JPG
P1220687.JPG
P1260156.JPG
P1260157.JPG
P1260158.JPG
P1260159.JPG
P1260160.JPG
BMW E36 '97 + N-127 '77 & N-132L '85

Wróć do „Sprzedam”