Przyczepka Roztocze JL-126

Regulamin forum
NEWS
Od 1.08.2015 włączono możliwość wysyłania ogłoszeń bez konieczności posiadania konta na forum (czyli bez rejestracji i logowania).

Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu.

Każde ogłoszenie w dziale sprzedam powinno posiadać:
- krótki opis przedmiotu,
- cenę
- zdjęcia (wyjątkowo dopuszczalny jest link do aukcji ze zdjęciami takiego samego jak sprzedawany przedmiot z informacją, że umieszczona fotka/i pochodzi z internetu i nie przedstawia konkretnego przedmiotu)
- namiar na sprzedającego (mail, telefon)

W przypadku osób, które nie chcą ujawniać na forum swoich danych kontaktowych (telefon, mail) proszę wpisać w ogłoszeniu, że kontakt via PW (czyli prywatną wiadomość tu na forum). Oczywiście z wiadomych względów nie jest to możliwe w przypadku Ogłoszeniodawcy wysyłającego ogłoszenie bez rejestracji i logowania na forum.

Ogłoszenia są automatycznie usuwane po 30 dniach.
Wojtek.sz

Przyczepka Roztocze JL-126

Postautor: Wojtek.sz » czwartek, 13 wrz 2018, 23:42

Witam wszystkich bardzo serdecznie. To chyba mój pierwszy wpis na forum w życiu więc z góry przepraszam jesli napisze coś nie tak. Zostałem przypadkiem posiadaczem przyczepki Roztocze JL-126 z planem aby ją wyremontowac i postawic na działce rekreacyjnej. Niestety z braku czasu porzuciłem ten plan i postanowiłem ją sprzedać żeby nie niszczała na podjeździe.
Sama przyczepka jest w porządku, niestety ze wzgledu na wiek materiał jest juz lekko sfatygowany. Stare materace wyrzuciłem. Posiadam dwa wyglądające jak nowe "pokoje" - Te wewnetrzne materiałowe pomieszczenia. Namiot jest obecnie zdemontowany ponieważ zacząłem od porządnego umycia samej przyczepki.
Stan widoczny na zdjęciach. Cena to 1000zł. Wiecej info pod numerem 785-589-302. Gdybym nie odbierał prosze o sms.
Pozdrawiam, Wojtek
Załączniki
IMG_4105.JPG
IMG_4106.JPG
IMG_4107.JPG
IMG_4108.JPG
IMG_4110.JPG
IMG_4111.JPG
IMG_4115.JPG
IMG_4116.JPG
IMG_4117.JPG
IMG_4118.JPG