Resory

czyli rama, układ jezdny i zaczepy...
Awatar użytkownika
pawko
Posty: 297
Rejestracja: czwartek, 20 cze 2013, 16:38
Lokalizacja: Blachownia

Re: Resory

Postautor: pawko » wtorek, 5 lip 2016, 21:36

Benior pisze:otwór na końcu nie jest Ci do niczego potrzebny


Ten otwór służy do zamocowania klamry, która spina pióra, powoduje że nie "rozjeżdżają" się tak jak to ma miejsce w przypadku Twoich resorów

Te resory są prawdopodobnie ze starego Żuka, identyczne miałem w Warszawie 223
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 lip 2016, 21:39 przez pawko, łącznie zmieniany 1 raz.
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Resory

Postautor: Benior » wtorek, 5 lip 2016, 21:38

pawko pisze:
Benior pisze:otwór na końcu nie jest Ci do niczego potrzebny


Ten otwór służy do zamocowania klamry, która spina pióra, powoduje że nie "rozjeżdżają" się tak jak to ma miejsce w przypadku Twoich resorów


w jeepie u mnie wyleciały i nie było problemu, tu problemem jest za długie pióro

Awatar użytkownika
pawko
Posty: 297
Rejestracja: czwartek, 20 cze 2013, 16:38
Lokalizacja: Blachownia

Re: Resory

Postautor: pawko » wtorek, 5 lip 2016, 21:41

Benior pisze:
pawko pisze:
Benior pisze:otwór na końcu nie jest Ci do niczego potrzebny


Ten otwór służy do zamocowania klamry, która spina pióra, powoduje że nie "rozjeżdżają" się tak jak to ma miejsce w przypadku Twoich resorów


w jeepie u mnie wyleciały i nie było problemu, tu problemem jest za długie pióro


Nie no, zgoda, te resory to nieudolna zbieranina. Te klamry, o których wspominam widać na fotkach zamieszczonych nieco wcześniej przez barona
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d


Wróć do „Podwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości