Weekend majowy na Mazurach

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: RAFALSKI » wtorek, 4 kwie 2017, 10:32

Murano pisze:Grupa poludniowa pozdrawia grupę północną. Proponuję wideokonferencje w jeden majowy wieczór...?:-)

My również pozdrawiamy :) Marcin, z wideokonferencją może być ciężko ;) ale fotki na pewno będziemy wrzucać na Forum i liczymy na to samo z Waszej strony.
CornBlumenBlau pisze:Z racji, iż zapowiada się alternatywne i całkiem ciekawie spotkanie majówkowe, (jest już nawet lista chętnych), przeniosłem temat z "planów" do "zlotów" i dodałem odnosnik wątku do kalendarza spotkań 2017.

Spoko, dzięki.
cyran'o pisze:Zasadniczo skwapliwie pracuje nad wolnym i na chwilę obecną udało mi się wywalczyć trzy dni wolne 29.04-01.05 i oczywiście się wybieram /wybieramy tylko nie chciałem zapeszyć :D :D :D

Super, cieszymy się :) Jak da radę, kombinuj jeszcze wolne na 2.05 i będzie bajka.
Marcin4x4 pisze:W pobliskim Mrągowie podczas długiego weekendu organizujemy Wojskową Majówkę - jeśli kogoś interesują te klimaty - zapraszam!

http://www.szwadron.org/?id=imprezy

Dzięki, super sprawa :!: Lubię takie klimaty i jest szansa, że tam zawitam.
stachu_gda pisze:
reflexes pisze:Jakby ktoś był zainteresowany wędkowanie. Ja jestem i właśnie idę szykować swój sprzęt który od kilku lat leży nieużywany. http://gospryb.pl/zezwolenia-wedkarskie/


Hehe ja od kilku lat nie łowiłem też, sprzęt się kurzy.

Kurczę, ja też nie łowiłem od kilku lat a sprzęt leży gdzieś na strychu. Tomek, poważnie chcesz zabrać wędki? Jeśli tak to i ja ogarnę swoje i może złowimy coś na grilla :)
No Stachu.. nie mów, że nie posiedziałbyś z nami nad jeziorkiem, mocząc kija i gapiąc się w spławik :D



Lista chętnych: (kopiuj - wklej - dopisz)
1. RAFALSKI i znajomi (4)
2. z1c00 (2)
3. reflexes (2+2)
4. cyran'o (2)
5...

No dawajcie, dawajcie...

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » wtorek, 4 kwie 2017, 10:51

RAFALSKI pisze:Tomek, poważnie chcesz zabrać wędki? Jeśli tak to i ja ogarnę swoje i może złowimy coś na grilla :)

Poważnie. Biorę pozwolenie na 3 dni i mam zamiar je wykorzystać :)
RAFALSKI pisze:...kombinuj jeszcze wolne na 2.05 i będzie bajka.

U nas już w 50% ten pomysł zrealizowany. Tzn. ja mam załatwione i czekam czy Anka coś wykombinuje.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: stachu_gda » wtorek, 4 kwie 2017, 11:17

Ja musiałbym nową wędkę kupić na grunt. Na spinning mam nową nigdy nie użytą z kompletem przynęt - kiedyś skompletowałem ale nigdy nie użyłem. Pomyśli się, na razie nic nie deklaruję. Eh no i druga butlę z propanem bym musiał ciągnąć bo noce mogą być chłodne.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » wtorek, 4 kwie 2017, 11:34

stachu_gda pisze:Ja musiałbym nową wędkę kupić na grunt.

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action ... l&id=93127
stachu_gda pisze:Eh no i druga butlę z propanem bym musiał ciągnąć bo noce mogą być chłodne.

Nie przesadzaj mrozów nie będzie. Ja w Ciechocinku nie wypaliłem całej butli, a truma chodziła cały czas praktycznie. Od biedy w Spychowie jest punkt wymiany Nano. Ja wrzucam zwykłą "jedenastkę", bo szkoda przepłacać, a i o wymianę łatwiej w każdej praktycznie miejscowości. Nano tylko na zimowe wyjazdy.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: stachu_gda » wtorek, 4 kwie 2017, 11:37

reflexes pisze:Nie przesadzaj mrozów nie będzie. Ja w Ciechocinku nie wypaliłem całej butli, a truma chodziła cały czas praktycznie. Od biedy w Spychowie jest punkt wymiany Nano. Ja wrzucam zwykłą "jedenastkę", bo szkoda przepłacać, a i o wymianę łatwiej w każdej praktycznie miejscowości. Nano tylko na zimowe wyjazdy.


No nie wiem jak Ty ale ja w majówkę już spałem w minusowej temperaturze, i nie zamierzam ryzykowac :) A w butli mi zostało niecałe 3 kilo gazu po wyjazdach więc na 5 dni nijak nie styknie.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » wtorek, 4 kwie 2017, 11:43

stachu_gda pisze:No nie wiem jak Ty ale ja w majówkę już spałem w minusowej temperaturze, i nie zamierzam ryzykowac :) A w butli mi zostało niecałe 3 kilo gazu po wyjazdach więc na 5 dni nijak nie styknie.

A nie, to zmienia postać rzeczy. Myślałem, że masz pełną i drugą pełną chcesz wieźć profilaktycznie. W takim razie wrzuć pełną, a tamte resztki wypalisz sobie latem do gotowania.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: stachu_gda » wtorek, 4 kwie 2017, 11:55

reflexes pisze:
stachu_gda pisze:No nie wiem jak Ty ale ja w majówkę już spałem w minusowej temperaturze, i nie zamierzam ryzykowac :) A w butli mi zostało niecałe 3 kilo gazu po wyjazdach więc na 5 dni nijak nie styknie.

A nie, to zmienia postać rzeczy. Myślałem, że masz pełną i drugą pełną chcesz wieźć profilaktycznie. W takim razie wrzuć pełną, a tamte resztki wypalisz sobie latem do gotowania.


Wypaliłem dobre parę kilo na Stęszew, Ciechocinek, i Boże Narodzenie. W sumie 4 noce. Dobra już nie śmiecę.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » środa, 5 kwie 2017, 19:06

Była zapojka więc czas na zagrychę. Dorzucić trzeba jeszcze płatki kukurydziane i pod lemoniadę będzie jak znalazł :-) A tak poważnie to z powodu beznadziejnej pogody wykorzystałem popołudnie na prace domowe i przygotowanie zanęty na ryby. Będą brały jak szalone.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: Murano » środa, 5 kwie 2017, 19:13

Żeby ci się tylko słoiki nie pomyliły :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » środa, 5 kwie 2017, 19:23

Spoko. Lemoniada ostatecznie wyląduje w buteleczkach.

Aga89
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 cze 2016, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: Aga89 » czwartek, 6 kwie 2017, 14:00

Dopisuje naszych znajomych, będą ze swoja przyczepą :D :)

Lista chętnych: (kopiuj - wklej - dopisz)
1. RAFALSKI i znajomi (4)
2. z1c00 (2) + znajomi (2+1)
3. reflexes (2+2)
4. cyran'o (2)
5. Kasia i Mati (2+1) -znajomi z1c00 i Aga89
6.
Podróżowanie z przyczepą to jedyna nieuleczalna choroba sprawiająca ogromną przyjemność :D 8-)

Opel Insignia ST + Tabbert Sportiv 395 :)

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: RAFALSKI » piątek, 7 kwie 2017, 12:33

Fajnie, że przyjadą z Wami, poznamy kolejnych pozytywnie zakręconych ludzi :)

Eh, muszę te wędki ogarnąć, tylko kiedy... Remont pożera mi cały czas wolny.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » piątek, 7 kwie 2017, 12:46

Zabierz ze sobą to się ogarnie. Ja w skrzynce mam wszystko co potrzebne (żyłki, haczyki, spławiki itp.).

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: RAFALSKI » piątek, 7 kwie 2017, 13:00

Chyba tak zrobię, wezmę wszystko w ciemno i na miejscu się ogarnie. Też coś powinienem mieć w skrzynce ale już nie pamiętam, dawno tam nie zaglądałem.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » piątek, 7 kwie 2017, 13:08

Ja zajrzałem i z grubsza mam wszystko także śmiało. W razie W mam w sumie uzbrojonych 6 różnych wędzisk więc się podzielę. Działaj przy 132ce i nie zawracaj sobie głowy detalami. Pamiętaj tylko tego swojaczka przywieść, dodamy do suchej zanęty jako atraktor to ryby będą lepiej brały ;)


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości