Rowy kemping KRYSTYNA. Majówka 2016

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Rowy kemping KRYSTYNA. Majówka 2016

Postautor: Axtiff » środa, 18 maja 2016, 20:52

Hej z racji że piszę blog właśnie o swoich podróżach z eNką i opisuję pola kempingowe które odwiedzam. Pomyślałem że napiszę tutaj o swoim pobycie majówkowym w Rowach na polu Krystyna. Niedługo wakacje to może komuś to pomoże? Poniżej tekst z mojego bloga :

Obrazek
Rowy, kemping Krystyna. To miejsce wybrałem na majówkę 2016. Po przejechaniu bramy wita nas bardzo ładny widok pola, podchodzi do nas jedna z osób zajmujących się polem i nas wita.

Ustawiamy przyczepkę i podchodzi do nas Pan Damian, jak się okazuję osoba „główna” tak mi się wydaję, opowiada o polu, wskazuje co jest gdzie i UWAGA podaje do siebie numer komórkowy w razie JAKICHKOLWIEK pytań – od razu wielki PLUS ode mnie.
Pole bardzo przestronne
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Mnóstwo miejsca na przyczepy, jak widać pole dysponuje także bazą swoich przyczep… sporo ich.
Skrzynki z prądem na każdym kroku, swobodnie możemy korzystać z prądu na całym polu -nawet w najdalszych zakątkach.
Pole dysponuje także swoimi domkami holenderskimi:
ObrazekObrazek

Sanitariaty :
Obrazek
budynek spory, podzielony na część damską i męską. Dodatkowo osobne prysznice. W ubikacjach czysto, umywalek sporo, są pisuary i kabiny. Mało tego nawet w ubikacjach są prysznice! A teraz najważniejsze… CIEPŁA WODA 24h na dobę w cenie… Podsumowując oddzielnie, ubikacja męska i damska z prysznicami jak i oddzielne dodatkowo prysznice.
Na polu znajdują się zlewozmywaki do zmywania naczyń czy też nabierania wody.
Obrazek

Obrazek

Są wiaty żeby usiąść
Obrazek
Oczywiście jest też plac zabaw z zabawkami

Obrazek

Latarnie oświetlają ścieżki nocą…
Darmowy dostęp do Wi-Fi
Na zdjęciach trochę rozkopane, a to dlatego że nowe budki z prądem powstały a teren jest bardzo stabilny i twardy.
Okolica spokojna, w najbliższym sąsiedztwie kościół, bardzo blisko do plaży. Do parku narodowego czy też jeziora Gardno.

Obrazek

Podsumowując pole kempingowe Krystyna to bardzo rodzinne miejsce, podczas majówki widzę tutaj uśmiechnięte rodziny. Pole prowadzą bardzo przyjaźni ludzie (chyba też rodzina), pomocni i bardzo dbający o wszystko. Pracują od rana do wieczora na kempingu. Widać tutaj, że stawia się na polepszania warunków dla wypoczywających. Czuć że moje pieniądze idą na na rozwój tego miejsca!
Proszę pamiętać że byłem tutaj podczas majówki więc przed sezonem, a już prace tutaj są prowadzone pełną parą!
Jestem bardzo zadowolony z rodziną z pobytu tutaj dlatego śmiało opisywałem to miejsce jeszcze będąc tam. Wypoczywałem i polecam![/size]

mariusz724

Re: Rowy kemping KRYSTYNA. Majówka 2016

Postautor: mariusz724 » środa, 18 maja 2016, 21:36

Byłem tam kilka razy ...fajne miejsce ale za dużo znajomych tam wypoczywa co roku więc przestałem tam jeździć .....wątroba już nie ta . :lol:

Awatar użytkownika
NORBY33
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek, 14 sty 2013, 22:55
Lokalizacja: KIELCE

Re: Rowy kemping KRYSTYNA. Majówka 2016

Postautor: NORBY33 » środa, 18 maja 2016, 21:46

Super :!: Więcej takich opisów nam potrzeba na forum. Sam się zbieram do opisu moich miejscówek już chyba ze dwa lata :oops:
NIBY WSZYSCY WIEDZĄ ŻE FLASZKA KIEDYŚ SIĘ SKOŃCZY ALE ZAWSZE JEST TO ZASKOCZENIE

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Rowy kemping KRYSTYNA. Majówka 2016

Postautor: reflexes » środa, 18 maja 2016, 21:48

Nie ma co odkładać. Ja opisuję na bieżąco i nie mam problemu z zaległościami.

czemat2
Posty: 93
Rejestracja: piątek, 14 wrz 2012, 13:59

Re: Rowy kemping KRYSTYNA. Majówka 2016

Postautor: czemat2 » piątek, 21 lip 2017, 14:09

Jakie ceny kempingu?


Awatar użytkownika
neeken
Posty: 221
Rejestracja: niedziela, 26 lut 2017, 10:06
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rowy kemping KRYSTYNA. Majówka 2016

Postautor: neeken » piątek, 21 lip 2017, 16:50

jak ja lubię takie cenniki!!! a nie ,że nieraz bez kalkulatora nie masz szans obliczyć "dniówki"
Niewiadów 126e 1986
Toyota Previa
Toyota Yaris
Cinquecento 0.9
Kawasaki ZX-12R
Wigry 3


Wróć do „Pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości