tir eoghain - zmiana nick'a

Jak dodać zdjęcie, jak dodać marker na mapie
Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4375
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: tir eoghain - zmiana nicku

Postautor: CornBlumenBlau » wtorek, 8 mar 2016, 16:10

Bo nasze forum jest tak wyjątkowe, że wszyscy jego synowie prędzej czy później wracają :D nawet ci marnotrawni :mrgreen:
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: tir eoghain - zmiana nicku

Postautor: robert » wtorek, 8 mar 2016, 16:49

CornBlumenBlau pisze:A na poważnie może być i Wodnik Szuwarek, w końcu to już żadna tajemnica, że Bob i Wodnik, to jedna osoba.


Jak najbardziej, to jedna i ta sama osoba. Choć posty, które pisze pod różnymi nickami, mają - że tak to nazwę - znamiennie inny ładunek emocjonalny...

A wracając do meritum sprawy - w gronie moderatorów omówimy zagadnienie zmian nicka. W tym ew. powrót do zabanowanych nazw a może i kont.
Może się okazać, że w tym względzie konieczne będą również zmiany w regulaminie forum. Szczególnie w kwestii posiadania dwóch aktywnych kont (co się kłóci z regulaminem), itp
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

BobBudowniczy
Posty: 727
Rejestracja: czwartek, 6 mar 2014, 07:41

Re: tir eoghain - zmiana nick'a

Postautor: BobBudowniczy » czwartek, 10 mar 2016, 11:49

Kiedy można spodziewać się publikacji wyroku forumowego trybunału?

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: tir eoghain - zmiana nick'a

Postautor: robert » czwartek, 10 mar 2016, 19:48

O ile mi wiadomo, Kuba - jako autor wątku - ma dzisiaj przedstawić naszą opinię.
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: tir eoghain - zmiana nick'a

Postautor: kooba » czwartek, 10 mar 2016, 22:38

Już, już... dopiero dotarłem do komputera.

BobBudowniczy pisze:(...)pozostaje temat przemianowania obecnego na Wodnik_Szuwarek lub Wodnik.Szuwarek albo Wodnik-Szuwarek. Wszystkie są przyjemne i miło się kojarzą :D no chyba że jestem użytkownikiem drugiego/gorszego sortu i w przeciwieństwie do innych taki przywilej mi nie przysługuje.

Tak jak pisałem wcześniej jest pewna różnica między zmianą nick'a, a powrotem do poprzedniego konta, które zostało zbanowane. Owszem o powrocie już nie mówmy, ale zmiana nick'a na prawie identyczny to nic innego jak próba "oszukania systemu".
Oczywiście nie jesteś użytkownikiem drugiego/gorszego sortu i masz prawo do zmiany nick'a. Jednak Twój nowy nick nie może zawierać słów "wodnik" i/lub "szuwarek".
Ta decyzja jest spowodowana tylko i wyłącznie Twoją ciężką pracą.

Awatar użytkownika
trinio
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 453
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2012, 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: tir eoghain - zmiana nicku

Postautor: trinio » piątek, 27 maja 2016, 07:58

CornBlumenBlau pisze:Bo nasze forum jest tak wyjątkowe, że wszyscy jego synowie prędzej czy później wracają :D nawet ci marnotrawni :mrgreen:


... też tak uważam szukam n 132 bo z Holenderką czuję się wyobcowany ...... :lol:

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: RE: Re: tir eoghain - zmiana nicku

Postautor: reflexes » piątek, 27 maja 2016, 08:38

trinio pisze:
CornBlumenBlau pisze:Bo nasze forum jest tak wyjątkowe, że wszyscy jego synowie prędzej czy później wracają :D nawet ci marnotrawni :mrgreen:


... też tak uważam szukam n 132 bo z Holenderką czuję się wyobcowany ...... :lol:

Bez przesady. Ja ze swoją czuję się tu całkiem dobrze chociaż też mówię, że kiedyś do eNki wrócę. Dzieci dorosną i przestaną z nami jeździć, a do tego czas Chateau pewnie zgnije więc będzie świetnym dawców części do eNki idealnej [emoji1]

reflexes z tapatalk

grzesiek0

Re: RE: Re: RE: Re: tir eoghain - zmiana nicku

Postautor: grzesiek0 » piątek, 27 maja 2016, 10:02

reflexes pisze: .... a do tego czas Chateau pewnie zgnije więc będzie świetnym dawców części do eNki idealnej [emoji1]

reflexes z tapatalk


I cała przyczyna dlaczego niewiadówki bija inne przyczepy [emoji6]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

BobBudowniczy
Posty: 727
Rejestracja: czwartek, 6 mar 2014, 07:41

Re: RE: Re: tir eoghain - zmiana nicku

Postautor: BobBudowniczy » piątek, 27 maja 2016, 10:03

trinio pisze:
CornBlumenBlau pisze:Bo nasze forum jest tak wyjątkowe, że wszyscy jego synowie prędzej czy później wracają :D nawet ci marnotrawni :mrgreen:


... też tak uważam szukam n 132 bo z Holenderką czuję się wyobcowany ...... [emoji38]

Wcześniej szukałeś 132 i zbłądziłeś, nie poczyń po raz drugi tegoż przewinienia albowiem powiadam Ci, historia kołem się toczy, los mściwy być potrafi i piętnem wilgoci, grzyba i kolonii insektów następnego zgniłka obdarzyć może. Zmyj winny swe, predomski laminat wybierając a zostanie Ci wybaczone. Rodzimego rzemiosła wyrób po wsze czasy będzie Ci służył dając radość i ukojenie ilekroć w drogę z tym że wyruszysz.

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: RE: Re: RE: Re: tir eoghain - zmiana nicku

Postautor: Benior » piątek, 27 maja 2016, 10:09

BobBudowniczy pisze:
trinio pisze:
CornBlumenBlau pisze:Bo nasze forum jest tak wyjątkowe, że wszyscy jego synowie prędzej czy później wracają :D nawet ci marnotrawni :mrgreen:


... też tak uważam szukam n 132 bo z Holenderką czuję się wyobcowany ......

Wcześniej szukałeś 132 i zbłądziłeś, nie poczyń po raz drugi tegoż przewinienia albowiem powiadam Ci, historia kołem się toczy, los mściwy być potrafi i piętnem wilgoci, grzyba i kolonii insektów następnego zgniłka obdarzyć może. Zmyj winny swe, predomski laminat wybierając a zostanie Ci wybaczone. Rodzimego rzemiosła wyrób po wsze czasy będzie Ci służył dając radość i ukojenie ilekroć w drogę z tym że wyruszysz.

Zaprawdę uśmiałem się :)



Wymęczone na tapapatatapapalk

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: RE: Re: RE: Re: tir eoghain - zmiana nicku

Postautor: DIZZY » piątek, 27 maja 2016, 13:48

Benior pisze:
BobBudowniczy pisze:
trinio pisze:
CornBlumenBlau pisze:Bo nasze forum jest tak wyjątkowe, że wszyscy jego synowie prędzej czy później wracają :D nawet ci marnotrawni :mrgreen:


... też tak uważam szukam n 132 bo z Holenderką czuję się wyobcowany ......

Wcześniej szukałeś 132 i zbłądziłeś, nie poczyń po raz drugi tegoż przewinienia albowiem powiadam Ci, historia kołem się toczy, los mściwy być potrafi i piętnem wilgoci, grzyba i kolonii insektów następnego zgniłka obdarzyć może. Zmyj winny swe, predomski laminat wybierając a zostanie Ci wybaczone. Rodzimego rzemiosła wyrób po wsze czasy będzie Ci służył dając radość i ukojenie ilekroć w drogę z tym że wyruszysz.

Zaprawdę uśmiałem się :)



Wymęczone na tapapatatapapalk

Atoli nie dla wesołości ino ku przestrodze słowa te spisane zostały i niechaj każdy komu bezecne zamiary w głowie postaną, rychło je odpędzi.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: tir eoghain - zmiana nicku

Postautor: reflexes » piątek, 27 maja 2016, 14:20

grzesiek0 pisze:
reflexes pisze: .... a do tego czas Chateau pewnie zgnije więc będzie świetnym dawców części do eNki idealnej [emoji1]

reflexes z tapatalk


I cała przyczyna dlaczego niewiadówki bija inne przyczepy [emoji6]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Mocno dyakusyjne. Faktycznie mniejsza podatność na wilgoć Niewiadówki jest dużym atutem w stosunku do zachodnich przyczep ale niestety ich rozmiar często dyskwalifikuje jeżeli ktoś chce mieć choć odrobinę wygody. Jakby ktoś kiedyś skonstruował 4-4,5 metra niewiadówkę (coś jak Intercamp albo Biod) to nie marzył bym o niczym innym.

reflexes z tapatalk

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4375
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: tir eoghain - zmiana nick'a

Postautor: CornBlumenBlau » piątek, 27 maja 2016, 14:42

Dlatego Tomku ostatnio pisałem, że gdyby N390 była z laminatu byłaby dla mnie idealna.
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Awatar użytkownika
trinio
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 453
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2012, 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: tir eoghain - zmiana nick'a

Postautor: trinio » piątek, 27 maja 2016, 14:51

a i ja swoje 5 groszy wsadzę otóż :
wiecie co jest najgorsze z Holenderkami ---- najgorsze jest to że prędzej czy później zacznie gnić :( na razie mnie to omija , ale widzę też jak się starzeje z roku na rok , mam czas na poszukanie jakieś <nki> i naprawienie swego błędu ..... choć zapewne będę narzekał że Tamta był większa w środku :)


Wróć do „Pomoc przy korzystaniu z naszego Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości