PAMER Przyczepy i części do przyczep [REKLAMA]

Regulamin forum
NEWS
Od 1.08.2015 włączono możliwość wysyłania ogłoszeń bez konieczności posiadania konta na forum (czyli bez rejestracji i logowania).


Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu.

Każde ogłoszenie w dziale sprzedam powinno posiadać:
- krótki opis przedmiotu,
- cenę
- zdjęcia (wyjątkowo dopuszczalny jest link do aukcji ze zdjęciami takiego samego jak sprzedawany przedmiot z informacją, że umieszczona fotka/i pochodzi z internetu i nie przedstawia konkretnego przedmiotu)
- namiar na sprzedającego (mail, telefon)

W przypadku osób, które nie chcą ujawniać na forum swoich danych kontaktowych (telefon, mail) proszę wpisać w ogłoszeniu, że kontakt via PW (czyli prywatną wiadomość tu na forum). Oczywiście z wiadomych względów nie jest to możliwe w przypadku Ogłoszeniodawcy wysyłającego ogłoszenie bez rejestracji i logowania na forum.

Ogłoszenia są automatycznie usuwane po 30 dniach.
PAMER

PAMER Przyczepy i części do przyczep [REKLAMA]

Postautor: PAMER » poniedziałek, 24 paź 2016, 10:33

Firma PAMER Andruchowycz Sp.j. dealer NIEWIADÓW od 1994 roku w Krakowie, zaprasza wszyskich klubowiczów i posiadaczy Niewiadówek do zapoznania się z naszą ofertą na części i akcesoria do przyczep campingowych. Do N126 posiadamy "prawie" wszystkie części (które są obecnie produkowane), gwarantujemy niskie ceny i szybką realizację zamówień. W ramach zaproszenia do kontaktu z nami, przedstawiamy ofertę promocyjną na wybrane części, a oprócz tego w naszym sklepie internetowym jak i przy kontakcie telefonicznym oferujemy rabat 10% na wszystkie produkty (z wyłączeniem przyczep).

Przy zakupie przez nasz sklep internetowy http://www.pamer.pl można płacić online kartą, przelewem lub za pobraniem. Wysyłka dla zakupów powyżej 100zł gratis.

Kod zniżkowy dla zakupów on-line: FKN

Zapraszamy do kontaktu

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości