Remont naszymi Oczami

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
desperos
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Re: Remont naszymi Oczami

Postautor: desperos » piątek, 13 lip 2018, 14:56

oko pisze:W wyniku współdziałania trzech Damianów (desperos, tantalos, oko), stałem się posiadaczem szyby do mojej zapiekanki ( kurde, ona jeszcze nie ma przezwiska :o )
desperos, dzięki za szybę, tantalos, dzięki za transport i miłą pogawendkę na MOPie ;) Na ludzi z FKN zawsze można liczyć. :oops:

Cała przyjemność po mojej stronie :) Ale bez Damiana by się to tak szybko nie udało ;)
2017 rok 360 km i 7 nocek :)
Czasem na drodze spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Naprawdę ciężko ich wyprzedzić...

Awatar użytkownika
oko
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Re: Remont naszymi Oczami

Postautor: oko » piątek, 20 lip 2018, 23:12

Ze względu na pogodę (lało cały tydzień), remont stanął w miejscu (ach, ta robota pod chmurką). Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu, że podczas największych ulew lazłem do przyczepy, tak na wszelki wypadek, zlokalizowałem przeciek na suficie. Wcześniej, podczas słabych opadów się nie ujawnił. Żeby było ciekawiej, przeciek jest na środku dachu. Musi być jakaś malutka dziurka. Jutro laminowanie i zaczynamy dalsze prace, w tym wymianę tylnej szyby. Mam nadzieję, że pogoda tym razem dopisze. W przyszłym tygodniu zrobię też zamówienie w Niewiadowie, na różne szpeje do przyczepy.
Nie dla nas "All inclusive". Wolimy "No exclusive".

Wróć do „Remonty”