Usuwanie kleju po naklejkach

czyli ściany, okna, wykładziny ...
BoskiWalenty
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Usuwanie kleju po naklejkach

Postautor: BoskiWalenty » niedziela, 16 wrz 2018, 17:35

Mój wieloryb był oklejony winylem. Zerwałem go i pozostał klej, który nie chciał zejść. Próbowałem rozpuszczalnika zwykłego, poliwinylowego, chlorowokauczukowego, label offa, wd 40, zdzierania papierem ściernym. Nic to nie dało. Efekty żadne. Przez przypadek wpadł mi w ręce środek firmy K2 Tap Remover do usuwania asfaltu i smoły. I powiem że rewelacja. Popsikałem i po paru sekundach plastykową szpachelką ściągałem rozpuszczonego gluta kleju. Szybko odparowywuje więc trzeba po kawałku pryskać i ściągać. Z czystym sumieniem polecam.
Yossarian zawdzięczał zdrowie ćwiczeniom fizycznym na świeżym powietrzu, pracy zespołowej i duchowi sportowemu, gdyż uciekając przed tym wszystkim odkrył po raz pierwszy szpital.

N126n `89 - poprawki
N132T `84 - remont 2018
Opel Zafira B `06 - holownik :D
Fiat Seicento `04 - babcine autko

Awatar użytkownika
misha22
Przyjaciel
Przyjaciel

Re: Usuwanie kleju po naklejkach

Postautor: misha22 » niedziela, 16 wrz 2018, 22:42

Zostaw te dobrze reklamowane środki. Zrób jeszcze raz, tym co próbowałeś robić, tylko temperaturę jeszcze dodaj do tego. Parownik, słoneczko z daleka, też da radę. Chlorokauczuk pali tworzywa, reflektory, szyby, itp!
Powodzenia.
M
De Reu 1968, prawie jak zapiekanka
601 Limuzyna
1.9 SDI caddyilac

Awatar użytkownika
szteker

Re: Usuwanie kleju po naklejkach

Postautor: szteker » niedziela, 23 wrz 2018, 20:19

Do takich rzeczy świetnie sprawdza się benzyna ekstrakcyjna.

Wróć do „Nadwozie”