Quick Lock ktoś używa ?

czyli przedsionki, daszki, leżaki, etc. ...
Awatar użytkownika
Pavulon

Quick Lock ktoś używa ?

Postautor: Pavulon » czwartek, 20 sie 2020, 08:44

Zanabyłem przedsionek z Obelinka, potrzebne będzie takie ustrojstwo mocowane do podwójnej kedry do napięcia stelaża.
Są różne modele, różne nazwy. Ktoś ma lub używa jakiś konkretny???

aaa.jpg
aaa.jpg (21.76 KiB) Przejrzano 965 razy

aaaa.jpg

Awatar użytkownika
reflexes
Moderator
Moderator

Re: Quick Lock ktoś używa ?

Postautor: reflexes » czwartek, 20 sie 2020, 09:02

Nie używam, ale weź pod wzgląd, że tu masz pokazane przykłady w pieczarkarniach gdzie listwa kedrowa jest na krawędzi łączenia ściany i dachu pod kątem prostym. W eNce masz listwę kedrową przesuniętą w głąb dachu i jak zapniesz takie trzymadełko do podwójnej kedry to ono Ci się może nie oprzeć o ścianę tylko schować gdzieś pod szmatą na dachu. Na pewnoe nie będzie przylegało tak idealnie jak na fotkach.
Dawno dawno temu, w eNce też nie miałem oczek na haki od przedsionka i kombinowałem z przyssawkami. Znalazłem taki patent gdzieś w necie.
Obrazek
A w związku z tym, że nie mogłem takich przyssawek nigdzie znaleźć to ostatecznie skończyło się na
Obrazek
:lol:
Oczywiście nie dałem takich chamskich wielkich gum, a ładnie, równiutko je obciąłem jakieś 1 cm od miejsca gdzie wchodzi trzonek. Był też pomysł żeby użyć gumek do lasek.
Niestety nie wiem jak to się sprawdziło, bo przyczepa razem z przedsionkiem poszła w świat.

Awatar użytkownika
Pavulon

Postautor: Pavulon » czwartek, 20 sie 2020, 09:06

Cenna uwaga , muszę w takim razie próbnie wsunąć kedrę

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: Romlas » sobota, 22 sie 2020, 12:34

Mam ten z drugiego zdjęcia, niestety nie mogę złapać za kedre bo Lander ma tak jak Niewiadów listwe na dachu. Uchwyt ten ma taką mięką gumę na stopce i trzyma się i bez kedry. Ale mój przedsionek stał na działce w dobrej pogodzie kilka nocy. Sam myślę żeby jednak przykręcić takie oczka do stelaża albo doszyć tasiemki z kawałkiem kedry do którego załapie ten uchwyt.
Paweł i Kinga. Lander Graziella 401 +N250

jadwig.64

Postautor: jadwig.64 » sobota, 5 wrz 2020, 20:33

Ja kupiłem takie na foto i dorobiłem tylko blaszki z nierdzewki oczywiście do N.

P_20200808_122243.jpg

Wróć do „Outdoor”